Şehiriçi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Fotoğraflar yükleniyor

Teklif Usulü
İlan No 471
İlan Tarihi 3 Ekim 2023
Firma Adı ŞİFA GRUP SAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

Hakkımızda

Şehiriçi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması Şifa Grup Evden Eve Nakliyat sektörde 20 yılı  aşkın bir tecrübeyle, genç ve dinamik ekibimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ile evden eve nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmuştur. Şifa Grup Evden Eve Nakliyat olarak tüm hizmetlerimizde ve tüm taşınma işlemlerinde eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktayız.
Evden Eve Nakliye Hizmeti ile işlemleri artık çok daha kolay. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız.
Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliye hizmeti başta olmak üzere her türlü taşımacılık ve depolama işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz.

TÜRKİYE GENELİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.DAİMA EN İYİ HİZMETİ SUNMAKTAYIZ    Ve  % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÇALIŞIYORUZ. İHTİYACINIZ OLDUĞU ANDA BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ

Yorumlar
63 kez görüntülendi.